Yazılım & Teknoloji

Yazılım ve Teknoloji

Yazılım modern dünyanın içerisinde bulunduğu dijital ortam dikkate alındığında, sosyal hayattan ticarete, devlet işlerinden başvuru kaynaklarına kadar her alanda ihtiyaç duyulan temel ihtiyaçlardan bir tanesidir. Yakın zamanda hayatımızın bütününün yazılım üzerine kurulu hale geleceği tahmin edilmekte ve ürünlerin neredeyse tamamının küçük mikroişlemciler ve işletim sistemleri üzerine kurulu yazılımlarla çalışacağı tahmin edilmektedir.

Özellikle mobil teknolojilerle birlikte yazılım teknolojisi çağ atlamış ve donanıma olan yönelim, daha az sistem kaynağı kullanan efektif yazılımlar üretme boyutuna evrilmiştir. Akıllı evlerde kullanılan yazılımlardan, otomatik geçiş sistemlerine web sitelerinden, e-ticaret yazılımlarına kadar çok geniş bir mecrada yazılım faaliyetleri anlık olarak gelişmekte ve müşterilere ulaşmaktadır.

Elbette bu dünyadan uzak kalabilmek neredeyse hiç kimse için mümkün değildir. Kanunlar gereği sermaye şirketlerinin websitesi açma zorunluluğunun yanı sıra, küçük işletmeler ve gerçek kişiler de web sitesi açarak ürün ve hizmetlerini daha efektif biçimde pazarlayabilmektedir.

Firmamız, sizlere tüm teknoloji dünyasının anahtarını sunmaktadır. Her nitelikte ve boyutta yazılım geliştirmek ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmek bizim işimizdir.

 

Data Analizi & Raporlama

İşletmelerin en temel ihtiyaçlarından olan veri analizi ve raporlama ihtiyaçları için pratik ve efektif çözümler üretiyoruz. Dilerseniz Microsoft altyapısına entegre edilen yazılımlarımız veya size özel olarak kodlanan bağımsız yazılımlarımız sayesinde tüm işletme ihtiyaçlarına uygun kapsamlı çözümlere sahip olabilmektesiniz.

 

Domain & Hosting Hizmetleri

Web sitesi sahibi olabilmek için öncelikli ihtiyaç domain, bunu takiben ise kaçınılmaz olarak hosting olacaktır. Hosting, sitenize ait verilerin barındırıldığı ve sürekli dünya ağına açık biçimde sunumunun yapıldığı veri merkezindeki faaliyetlerdir. Özellikle hosting, prosedürler bilmiyorsanız tek başınıza üstesinden gelmeniz hayli zor olan bir hizmettir. Bu nedenle biz, müşterilerimize ihtiyaçlarının tam karşılığı olan planları tesis edip, sitelerinin sorunsuz çalışması için hizmet veriyoruz.

 

E-Ticaret

Maliye bakanlığı verilerine göre E-ticret 2016 yılında yılında toplam perakende ve hizmetler sektörünün %30’una ulaşmış durumdadır. Bu durumda ticaretin neredeyse yarınsının internet üzerinde cereyan ediyor olduğu sonucuna ulaşılır ki, hiçbir işletme bunun gerisinde kalmamalıdır. Özellikle Balıkesir, Edremit ve Akçay bölgelerinde üretim yapıyor veya hizmet veriyorsanız bu hizmetlerin ve ürünlerin diğer şehirlerden alıcı bulması için e-ticaret benzersiz bir fırsattır.

Firmamız ürün ve hizmetlerini pazarlamak isteyenler için mükemmel çalışan, Seo kurallarına uyumlu,  kullanıcı dostu ve kaliteli e-ticaret platformlarını başarı ile oluşturmaktadır. Siz de ürün ve hizmetlerinizi dünyaya açmak istiyorsanız bize hemen ulaşabilirsiniz.

 

Masaüstü Uygulamalar

Başta işletme araçları olmak üzere, tahmin dahi edilemeyecek onlarca hatta yüzlerce ihtiyaç için masaüstü yazılımları son yüzyılın vazgeçilmez unsurlarıdır. Muhasebe yazılımları, takip ve kontrol yazılımları, veri analizi ve raporlama araçları gibi pek çok ihtiyaç masa üstü yazılımları ile mükemmel biçimde giderilebilmektedir.

 

Mobil Uygulamalar

Mobil cihazların artık herkesin kullanımına sunulmuş olması ve kapsama alanı %100’e ulaşan internet ağı dikkate alındığında mobil yazılım çözümleri neredeyse gelenek yazılımların önüne geçmek üzeredir. Siz de mobil cihazların uygulamaları arasında yer alıp tek tıkla ulaşılır olmak isterseniz, mobil uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

 

Server & Websitesi Kurulumu

Hosting hizmetlerinin daha geniş kapsamlısı olarak tanımlanan server (sunucu) kurulumu, daha kapsamlı ihtiyaçları olan web siteleri için gereklidir. Firmamız, web sitesi kurulumu hizmetlerinin yanı sıra sunucularınızı da mükemmel biçim de kurmaktadır.

 

Teknolojik Destek

Dijital dünyaya dair tüm ihtiyaçlarınızda size rehberlik edebilir ve neye ihtiyacınız olduğunu birlikte belirleyebiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşmak ve ihtiyaçlarınızı belirtmektir. Sizin için en iyi çözümleri üretip hizmetinize sunabilmekteyiz.

 

Web Sitesini Mobil Uygulama Haline Getirme

Var olan web sitenizi değiştirmeden, onu mobil uyumlu hale getirmek isteyebilirsiniz. Elbette mobil uyum web siteleri için çok önemli bir özelliktir. Firmamız sitenizin formunu değiştirmeden backend çözümlerle mobil uyumlu hale getirilebilmesini sağlamaktadır.

 

Web Yazılım

Web siteniz üzerinde formlar ve seçenekli düzenleyiciler kullanmak istiyorsanız, web yazılım ihtiyacınız olacaktır. Zira geleneksel web siteleri yalnızca katalog biçiminde çalışırlar ve uygulama içermezler. Biz sizin için istediğiniz herhangi bir web yazılım uygulamasını kurabilir ve mükemmel biçimde çalıştırabiliriz.

 

WordPress

Modern zamanların en popüler web sitesi yazılımları olan Content Management System (CMS) altyapılarının en popüleri olan WordPress ile ilgili kapsamlı çözümlerimiz de müşterilerimize sunduğumuz hzimetlerimiz arasında yer almaktadır.

WhatsApp WhatsApp Destek