Yazı & Çeviri

Yazı & Çeviri

İcadından bu güne kadar yazı, hayatın sekilenmesinde en önemli unsurdur. Modern teknoloji çağında yazı ile ilgili etkinliklerin azaldığı ver okuma oranının azaldığı düşünülüyor olsa da, aslında durum bunun tam tersidir. Dijital dünya bütünüyle görseller ve yazıları oluşmasından dolayı esasında her gün çok daha fazla okuduğumuz net bir gerçektir.

Bu kapsamda arama motorları da, en az potansiyel müşterileriniz kadar web sitelerinizin içeriğini önemser. Kaldı ki arama motoru alfanumerik bir algoritmaya sahip olmasından dolayı, muhakeme edebileceği başka bir unsur da yoktur. Yazı ve çeviri işlemleri işte bu sebeple web sitelerinin bel kemiğini oluştururken, internet dışındaki metin ihtiyaçları da bu oranda öneme sahiptir.

Firmamız sizler için profesyonel çözüm ortakları ve mevcut yazar kadrosu ile müşteri odaklı ve doyurucu niteliğe sahip metinler üretmektedir. Arama motorları optimizasyonu ilkelerine uygun biçimde geliştirilecek metinlerimizle, sektörünüzde bir numara olmanız mümkün. Ağırlıklı olarak, Balıkesir, Edremit ve Akçay’da sunmakta olduğumuz hizmetlerimiz, dileyen müşterilerimize, online kanallarla herhangi bir noktada sunulabilmektedir.

Metin Yazarlığı

Gazete, dergi, iç yayın, tebliğ, broşür, ilan, basın açıklaması ve diğer her alanda; web siteleri dahil olmak üzere metin yazarlığı hizmetleri verebilmekteyiz. Tek yapmanız gereken bize konu başlıklarını vermek olacaktır. Sizin için en kaliteli sonuçları mükemmel biçimde ortaya çıkaracağız.

Makale & Çeviri

Özgün makale veya çeviri ihtiyaçlarınız için alan uzmanı metin yazarlarımız ve çevirmenlerimizce oluşturulacak metinler, bir adım öne çıkmanızı sağlarken, içeriklerinizin kalitesi potansiyel müşterilerinizin karar verme sürecini de hızlandırmaktadır. Biz sizin için makale ve çeviri hizmet kategorimiz kapsamında kapsamlı desteği sunabilmekteyiz.

Web Sitesi İçeriği

Metin yazarlığı alanının günümüzde en yoğun biçimde değerlendirildiği alan olan web sitesi içeriği hizmetleri, sayıları milyarlara ulaşan web siteleri içerisinde ayrışmanız için gerekli zeminin oluşturulmasında önemli bir unsurdur. Seo sistematiği için elzem olan web sitesi içeriği hizmetleri,  kullanıcının elde edilmesi ve tutundurulması için de önemli bir unsurdur. Sizin için kaliteli web sitesi içeriği üretim hizmetleri verebilir, sitenizin mükemmel hale gelmesini sağlayabiliriz.

Senaryo & Yaratıcı Metin

Herhangi bir şekilde hayal gücü ve yaratıcılığa ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşabilirsiniz. Yazar kadromuz içerisinde yaratıcı metinler özelinde çalışmakta olan uzmanlar bulunmakta olup, ihtiyacınız olan metni evrensel standartlarda oluşturabilmekteyiz.

Yorum & İnceleme

Ürünlerinize, hizmetlerinize veya web sitenizin herhangi bir bölümüne yorum ve inceleme bırakılması gerektiği durumlarda da bize başvurabilirsiniz. Faklı kullanıcılar tarafından, farklı makinelerle sağlanan içerikler, bütünüyle organiktir.

Basın Bülteni

Firmanız, kuruluş veya derneğiniz için her türlü basın açıklaması hizmetlerimizle profesyonel biçimde size destek veriyoruz. Profesyonel biçimde hazırlanması gereken basın bülteni içeriklerini bize devrederek kurumsallığınızı bir üst seviyeye taşımanız mümkün.

Deşifre

Deşifre ve dikte hizmetlerimiz kapsamında dilediğiniz medyayı metne dönüştürebilir ve imla kurallarına uygun biçimde kullanımınıza sunabiliriz. Uzman ekibimiz olabilecek en yüksek süratle metinlerinizi hazırlayıp size sunabilmemiz için yeterli donanıma fazlasıyla sahiptir.

Redaksiyon & Metin Düzenleme

Hatalı veya eksik metinlerinizin düzenlenmesi, imla kurallarına uygun hale getirilmesi, bunun yanı sıra dil ve anlatım olarak sizin talebinize uygun bir form kazanması için sürdürülen redaksiyon hizmetlerimiz, her metin grubunda uygulanabilmektedir.

CV & Ön Yazı

Ön yazı ve CV, iş başvurularında kuşkusuz en önemli unsurdur. Doğru hazırlanmış metinlerin başvurunuzun efektifliğini artıracağı ve geri dönüş sağlayacağı tartışılmaz bir gerçektir. O halde neden Ön Yazı ve CV lerinizin uzmanlarca yazılmasını sağlamıyorsunuz. Hemen bizi arayın sizin için mükemmel metinler oluşturalım.

WhatsApp WhatsApp Destek