İş & Yönetim

İş & Yönetim

Bir iş yeriniz varsa ve işletmenizin gelişimine yönelik enstrümanları en iyi şekilde kullanmak için sektörlere ve teknolojiye ileri düzeyde hakim olmanız gerekir. Elbette işyerleri bu donanıma sahip personellere sahip olmak için çok yüksek maliyetlere katlanmak durumundadır. Zira oldukça yüksek profilli sektörler olan iş geliştirme uzmanlığı alanlarının maliyetleri hayli yüksektir. Örneğin iş yerinizde kadrolu bir marka yöneticisi çalıştırmanız için belki de tüm diğer personellerinizin giderleri kadar maliyete katlanmanız gerekebilir. Bunun gibi bir Pazar araştırması ekibi kurmanız da maliyetli olmasının yanı sıra gerekli değildir.

Çünkü, başta Balıkesir, Edremit ve Akçay olmak üzere her lokasyona destek veren firmamız, sizin için bu işlemleri, bahsettiğimiz yüksek maliyetler olmadan sunabilmektedir. Olabilecek en uygun maliyetlerle, mümkün olan en yüksek standartların sunulabildiği hizmetlerimiz, işinizin modern ilkelere uygun biçimde devam edebilmesini sağlayacak ve size işletmenizin yönetilmesinde ciddi bir kolaylık getirecektir. Zira modern işletme araçları kar optimizasyonunun yanı sıra, faaliyet yöntemlerinin sorunsuzluğunu da içermektedir. Bunun yanı sıra elbette firmanız kurumsal bir çizgiye ulaşacak, markanız güçlenip, sektörde söz sahibi hale gelecektir.

Marka Hizmetleri

Markanız, ürün veya hizmetlerinizin bütün niteliklerini ortaya koyan, tanınmanızı sağlayan ve elbette sağladığı olumlu imaj sebebiyle tercih edilmenize sebep olan en önemli ticari unsurların başında gelir. Biz size marka hizmetlerimiz kapsamında kurumsal kimlik tasarımından, logo hazırlanması, reklam ve tutundurma çalışmalarından kalite yönetim sistemlerine kadar pek çok alanda destek verebilmekteyiz. İşinizin gelişmesi ve karınızın artması ve markanızın sonsuza kadar kalıcı olması için marka hizmetlerimizden mutlaka faydalanmanızı öneriyoruz.

Excel İşleri

Pek çok işletme, yeni bir masa üstü yazılım gereksinimi olmadan Microsoft Office yazılımları ile çözümler üretilebilmektedir. Ofis yazılımlarının hala en kapsamlısını olan Excel’in de içinde yer aldığı ofis uygulamaları ile, en az bir masaüstü özel yazılım kadar yeterli sonuçlar üretilebilmektedir. Biz sizin için Excel tabanlı sorgulama yazılımları üretebilir ve işlerinizin neredeyse sıfır maliyetle yönetilmesini sağlayabiliriz.

Pazar Araştırmaları

Bir ürün veya hizmetin pazara sunulmadan önce ve/veya pazara sunulduktan sonra belli periyotlarda değerlendirilmesi ve pazarın ölçülmesi genel geçer uygulamadır. Pazar araştırmaları ürün ve hizmetlerin satış planlamasında, bunun yanı sıra reklam ve tutundurma politikalarının geliştirilmesinde büyük öneme sahip unsurlardır. Biz sizin için kurumsal çözüm ortaklarımız aracılığıyla kapsamlı Pazar araştırmaları, online ve fiziksel anket çalışmaları yürütebiliriz. Bu sayede markanız ve işletmenizin bekasını ilgilendiren konularda çok daha kolay karar verebilirsiniz.

Sanal Asistanlık

Çok yeni bir çalışma türü olan sanal asistanlık, özellikle sürekli destek hizmetlerine ihtiyaç duyan yöneticileri ve işyeri sahipleri için mükemmel bir çözümdür. Evraklarınızın, yazışmalarınızın randevularınızın ve organize edilmesi, hatta yazışmalarınızın yapılıp, metin ihtiyaçlarınızın karşılanması gibi hizmetler, sanal asistanlık kapsamında sunulmaktadır. Fiziksel olarak yanınızda bulunan asistana göre maliyeti son derece uygun olan sanal asistanlık hizmetlerinden hemen faydalanabilir, işinizle ilgili hiçbir detayı kaçırmayabilirsiniz.

Danışmanlık

Modern dünya akıl almaz bir hızla değişmekte ve başta teknolojik unsurlar olmak üzere iş yaşantısının içerisindeki tüm unsurlar biçim değiştirmekte ve gelişmektedir. İşyeri sahipleri mevcut yoğunlukları içerisinde, ne teknolojiye ne de modern işletmecilik ilkeleri içerisindeki değişikliklere ayak uyduramayabilmektedir. Bu bir kabahat değil zorunluluktur. Zira sektörler konusunda detaylı bilgilere sahip olmak profesyonel bir yetidir ve uzmanları bulunmaktadır. İş yeri sahipleri veya yöneticilerin her konuya hakim olması mümkün olmamaktadır.

Biz sizin için uzman kadromuz ve profesyonel çözüm ortaklarımızla birlikte ihtiyacınız olan her konuda danışmanlık hizmetleri verebilmekteyiz. Bizi arayarak detaylı bilgi alabilir ve hizmetlerimizden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp Destek