Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

İşletmelerin kurumsal kimliklerini en iyi biçimde yansıtan unsurların başında; potansiyel müşterilerin firma ile ilgili karşılaştığı ilk ayırıcı özellik kuşkusuz görsellerdir. Tabii grafik tasarım dendiğinde alka sadece logo tasarımı da gelmeyecektir. Oldukça geniş bir alanı kaplayan grafik tasarım, bir internet sitesinin görsel tasarımından, akademik illustrasyonlara, amatör ihtiyaçlara yönelik görsel çizimlerinden fotoğraf düzenlemelerine kadar pek çok alt kategoriye sahiptir.

 

Logo Tasarımı

İşletmelerin, klüplerin, dernek ve vakıfların hatta ailelerin, kısacası bir ismi olan her yapının kimliklerini en iyi şekilde ifade eden unsur kuşkusuz logodur. Logo tasarımı çok boyutlu düşünülmesi gereken ve kimliği en iyi şekilde ortaya koyarken, algıyı da yönetebilen niteliklere sahip olmalıdır. Profesyonel logo tasarımlarımız sayesinde, sizin de kimliğinizi en iyi biçimde ifade eden logo ve armalara sahip olabilmeniz için teknolojinin, hayal gücünün ve davranış bilimleri ilkelerinin tüm sınırlarını zorluyoruz.

 

Reklam & Banner Tasarımı

Reklamınız etkili mi? Reklamın iyisi kötüsü olmaz demeyin. Elbette olur. Doğru tasarlanmamış bir reklam görseli veya banner potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekmeyebilir hatta onarlı irite edebilir. Bu nedenle, kullanım mecrasına uygun biçimde geliştirilmiş kaliteli reklam görselleri için bize ulaşmalısınız. Etki alanınızın en iyi biçimde kapsamak ve yüksek tıklama oranına sahip olmak için profesyonel biçimde geliştirdiğimiz reklam&banner ürünlerimiz erişim hacminizi maksimuma çıkarabilir.

 

Broşür & Katalog Tasarımı

Basılı materyal, işletmelerin ürün ve hizmetlerini tanıtmak için her zaman etkili araçlar arasındadır. Her ne kadar teknoloji gelişmiş olsa da, potansiyel müşterilerin her zaman elinde bir kağıdın bulunması, işletmenizin genel bilgilerinin yanı sıra ürün katalogları ile müşterilerinize kendinizi ifade etmeniz faydalı olacaktır. Firmamız sizler için, Balıkesir, Edremit ve Akçay bölgesinde kaliteli Broşür ve Katalog tasarım hizmetlerini sunmaktadır.

 

Kurumsal Kimlik & Kartvizit

Müşterilerinizle aranızdaki en önemli bağlardan birisi de kuşkusuz kurumsal kimliğinizdir. Esasında pek çok materyali temsil eden kurumsal kimlik kavramına dahil tüm unsurlar bizim tarafımızdan sizlere sunulabilmektedir. Tabii kurumsal kimliğin en önemli bileşenlerinden olan Kartvizit tasarımı da bizim tarafımızdan sizlere sunulan hizmetler arasında yer almaktadır.

 

Sosyal Medya Tasarımları

Çağımızın en efektif kitle iletişim aracı olan sosyal medya mecralarını doğru kullanarak, milyonlarca kişilik bir hayran kitlesine erişebilirsiniz. Görsel kullanımından yerleşim düzenine kadar tüm detayları sizin için düzenleyebilir, bir fenomen olmanızı sağlayabiliriz.

 

Web & Mobil Tasarımı

Etkili web siteleri ve mobil uygulamalar, kullanıcının görsel hafızasına hitap etmek durumundadır. Tabii tasarım kavramı yalnızca yalnızca görsellik değil, erişilebilirlik ilkeleri ile de ilişkilidir ve kullanıcıların deneyimini yükseltmeleri gerekir. Biz sizin için en etkili tasarımları mükemmel biçimde yapabilir ve kullanıcıları büyülemenizi sağlayabiliriz.

Firmamız sizin için ayrıca

  • Illustrasyon
  • Karikatür & Karakalem
  • Fotoğraf & Düzenleme
  • 3D Tasarım, Sunum & Infografik
  • Davetiye Tasarımı

Hizmetlerini de en profesyonel biçimde sunmaktadır.

Yoğunlukla Balıkesir, Edremit ve Akçay bölgesinde sürdürdüğümüz hizmetlerimizden dileyen müşterilerimiz online olarak da Türkiye’nin her yerinden faydalanabilmektedir. Tüm grafik tasarım hizmetlerimiz, alan uzmanı sanatçılar ve grafik tasarımcıları tarafından gerçekleştirilmekte olup, dijital dünyanın emrindeki tüm enstrümanlar en iyi biçimde kullanılmaktadır.

İşimizi kalite yönetimi esasları ile sürdürmekte ve ihtiyacınızın tam karşılığı olan çözümleri üretmekteyiz. Mükemmel biçimde sürdürülmesi gereken ve hiçbir defekti tolere etmeyen bir faaliyet dalı olan grafik tasarım konusunda ise ekstra özen göstererek, kimliğinizi yansıtacak unsurların herhangi bir ahraza sahip olmamasını sağlıyoruz.

Hizmetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken bizi aramak ve kendinizden bahsetmektir. Talep ve beklentilerinize en uygun çözümleri üretmek için var gücümüzle çalışıyor olacağız.

Bir cevap yazın

WhatsApp WhatsApp Destek